1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Mehel’den Hemşirelere Çiçek
Mehel’den Hemşirelere Çiçek

Mehel’den Hemşirelere Çiçek

12 Mayıs Hemşireler Günü kapsamında hemşireleri ziyaret eden Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Dursun M. Mehel, görev başındaki hemşirelere çalışmalarından dolayı çiçekle teşekkü...

A+A-

12 Mayıs Hemşireler Günü kapsamında hemşireleri ziyaret eden Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Dursun M. Mehel, görev başındaki hemşirelere çalışmalarından dolayı çiçekle teşekkür etti.

"12 Mayıs Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası" kapsamında ziyaretlerini hafta boyunca sürdüreceklerini ifade eden Genel Sekreter Mehel, "Hemşireleri bir gün değil; her gün düşünüyoruz, sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde hemşirelerin sorunlarını, dertlerini birinci ağızdan dinleme imkanı buluyoruz" dedi.

Yaptıkları ziyaretler sonunda hemşirelerle birlikte günün anısına fotoğraf çektiren Mehel, "Hemşiresi, ebesi, hekimi, sağlıkçısı, şirket personeli tüm hastane çalışanlarıyla büyük bir aileyiz. Başarılı ve iyi hizmetin ancak böyle büyük bir ailenin desteğiyle ortaya çıkabilir. Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum" şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT