1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Mezitli’de İçmesu Çalışmaları Tamamlandı
Mezitli’de İçmesu Çalışmaları Tamamlandı

Mezitli’de İçmesu Çalışmaları Tamamlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Mezitli ilçesinin içmesuyu sorunu çözüme kavuşturacak olan isale hattına ilave amaçlı yapmış olduğu içmesuyu hattı çalı...

A+A-

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Mezitli ilçesinin içmesuyu sorunu çözüme kavuşturacak olan isale hattına ilave amaçlı yapmış olduğu içmesuyu hattı çalışmasını tamamladı.

MESKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin, Mezitli ilçesindeki vatandaşların içmesuyu sıkıntılarını çözmek amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, ilçeye içmesuyu veren isale hattına bağlantı tamamlanarak ilave içme suyu verilmeye başlandı.

Mezitli ilçesinde yaz aylarında yaşanan su sıkıntılarının giderilmesi için yapılan çalımalar hakkında bilgi veren MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, "Mezitli’de yaşanan içmesuyu sorununu çözüme kavuşturacak çalışmalar kapsamında ekiplerimiz, 500 milimetre çapında içmesuyu bağlantı çalışmalarını tamamladı. İlçemizi büyük ölçüde rahatlatacak olan çalışmalar ile yüzde 35 oranında içmesuyu ilavesi yapmış bulunmaktayız. MESKİ ekiplerimiz kentin her noktasında hem arıza hem de yenileme çalışmalarına devam ediyor" dedi.

Aybak, tüm ilçelerde alt yapı ve içme suyu çalışmalarının bütün hızıyla devam ettiğini kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT