1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Adayı Gönen İlçe Gezilerini Sürdürüyor
MHP Adayı Gönen İlçe Gezilerini Sürdürüyor

MHP Adayı Gönen İlçe Gezilerini Sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayları Sait Gönen ve Sevil Sargın, Kadınhanı ile Ilgın ilçelerinde seçim çalışmalarında bulundu.Milletvekili adaylarına MHP il ve ilçe teşkilatlar...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayları Sait Gönen ve Sevil Sargın, Kadınhanı ile Ilgın ilçelerinde seçim çalışmalarında bulundu.

Milletvekili adaylarına MHP il ve ilçe teşkilatları yönetimi de eşlik etti. Sanayide ve ilçe merkezlerinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Gönen ve Sargın’a vatandaşlar yaşadıkları sorunlarını anlatırken taleplerini de iletti.

Sait Gönen yaptığı açıklamada, “AKP iktidarına tepkilerini dile getiren ve üç seçimdir iktidar partisi AKP ye oy verdiğini söyleyen vatandaşlarımız , bu seçimlerde tercihlerini MHP’den yana kullanacaklarını tekrar tekrar dile getiriyor. MHP iktidara yürüyor. Esnafımız, çiftçimiz, işçimiz, memurumuz bunalmış durumda. Kentlerde de, ilçeler de de köyler de de vatandaşlarımız artık mevcut iktidarı istemiyor. MHP, seçim beyannamesinde toplumun tüm kesiminin taleplerini yerine getirecek projelerini hayata geçirecektir. Vatandaşımız tüm umudunu partimize bağlamış durumda. Zengin daha zengin, fakir daha fakir. Bu iktidar yoruldu ve halkı da yordu. Halkımızın teveccühü bizden yana. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’ da da sandıktan MHP çıkacaktır. Her geçen gün bunu çok daha iyi görebiliyoruz” dedi.

Büyükşehir Yasası ile beldeyken mahalle statüsüne dönüşen Ladik’te de seçmenle buluşan Sait Gönen, “Ladik Konya’nın bir çok ilçesinden daha fazla nüfusa sahip. Ladikli vatandaşlarımız haklı olarak belediyelerini geri istiyor. MHP, belediye yasası ile kapatılan belde belediyeleri ve köyleri yeniden kurma sözünü vermiştir. Başkanlık sistemi için düzenlenmiş bu yasa kaldırılacaktır. Ladik halkına partim adına bu sözü veriyorum” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT