1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Adayları Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti
MHP Adayları Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti

MHP Adayları Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayları prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya 7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürdü.Karayolları Bölge Müdürlüğü, İtfaiye Daire Ba...

A+A-

MHP Milletvekili Adayları prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya 7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürdü.

Karayolları Bölge Müdürlüğü, İtfaiye Daire Başkanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden MHP Adayları Prof. Dr. Aydın ve Kaya, çalışanların sorunlarını dinlediler.

MHP’nin seçim beyannamesi ile ilgili çalışanlara bilgi veren adaylar yoğun ilgi gördü.

Prof. Dr. Kamil Aydın ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bugün yaptığımız kurum gezileri sırasında ziyaret ettiğimiz Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde gördük ki bu güzide kurumumuz tüm teçhizat ve yetkin personeline rağmen dışarıdan hizmet alacak hale getirilmiştir. Araç filosu ve personeli kurum içine hapsedilmiş, geçici görevlendirmeyle kurum dışından hizmet almakta. Bu durum şehrimizin ve ülkemizin içinde bulunduğu acı durumun sadece bir yüzüdür.” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT