1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Adayları Mucur İlçesinde Birliktelik Mesajı Verdi
MHP Adayları Mucur İlçesinde Birliktelik Mesajı Verdi

MHP Adayları Mucur İlçesinde Birliktelik Mesajı Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayları Mucur İlçesinde kadın kollarının düzenlediği programda birliktelik mesajı verdi.İlçe kadın kolları tarafından organize edilen programda konuşan MHP adayı Yıld...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayları Mucur İlçesinde kadın kollarının düzenlediği programda birliktelik mesajı verdi.

İlçe kadın kolları tarafından organize edilen programda konuşan MHP adayı Yıldırım Türk, "Siyasi ahlaktan kopmadan yapılması gereken bütün çalışmaların yapılmakta" dedi.

İlçe Belediye Başkanı Ali Şahin ve ilçe teşkilatları ile bir araya gelen MHP adayı Yıldırım Türk, "Milliyetçi Hareket Partisi, temel görüş ve ilkelerine bağlı kalarak, dünyadaki değişimi ve gelişimi doğru okumak suretiyle Türk Milleti’nin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için program, hedef, politika ve projelerini milletimizin ve insanlığın yararını gözeterek, sürekli geliştiren dinamik bir partidir. Bu kapsamda partimizin programını halka anlatarak çalışmalar yapıyoruz. Bizim için en önemli olan halkımızın refah seviyesini yükselterek Kırşehir’den başlayan yürüyüş hareketini Türkiye’ye duyurmaktır. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma

ülküsü doğrultusunda milletimizin beklenti ve özlemlerini gerçekleştirecek temel ilke, hedef ve politikaları ortaya koyan bu program, “Tek Başına İktidar” yürüyüşünde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türk Milleti ile sözleşmesidir" diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT