1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP Aydın İl Teşkilatı Yerinde Durmuyor
MHP Aydın İl Teşkilatı Yerinde Durmuyor

MHP Aydın İl Teşkilatı Yerinde Durmuyor

MHP Genel Merkezi tarafından göreve getirilen Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, son dönemde parti içerisinde sağladığı huzurla, 2019’da yapılacak olan genel ve yerel seçimlerde “zafer” için mücadele edecek.

A+A-

MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Belediye Başkanları Haluk Alıcık, Ümmet Akın, Gürşat Kale ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte hareket eden il başkanı Burak Pehlivan, yaptığı düzenli toplantılarla da sorunlara çare arıyor. 

ADIM ATMADIK YER KALMADI

Göreve geldiği günden bu yana adım atmadık ilçe bırakmayan Pehlivan, kamu, kurum ve kuruluş ziyaretlerini de aksatmıyor. Aydın Milletvekili Deniz Depboylu’yla birlikte gittiği ilçelerde kaymakamları ve kuruluşları ziyaret eden Burak Pehlivan, ilçelerde yaşanan sıkıntılarla ilgili bilgi sahibi oluyor. Parti olarak, her kesimi kucaklayarak hareket ettiklerini söyleyen Pehlivan, devlet ve millet arasında bir bağ oluşturduklarını, bu düğümü hiçbir kesimin bozamayacağını kaydetti.

“MUHALİF AYDIN”

2016’da MHP’nin Olağanüstü Genel Kurulu’nda yaşanan sıkıntıların mimarı olarak bilinen Aydın’da 23 üst kurul delegesinden 18’i Meral Akşener’in yanında durarak,  delegeler Devlet Bahçeli’ye karşı muhalif rol üstlendi. İkiye ayrılan parti tabanı Bahçeli mi ?, Akşener mi ? sorularıyla Aydın’da dağılmanın eşiğine kadar gitti. Ardı ardına yaşanan istifaların ardından MHP Aydın’da kan kaybetmeye başladı. Yaşanan bu durum karşısında harekete geçen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Aydın İl Teşkilatı’nda değişikliğe giderek Burak Pehlivanı göreve getirdi.

PARTİYİ TOPARLADI

İlk iş olarak dağılan teşkilatları toparlayarak, birlik ve beraberlik düzenini sağlayan Pehlivan, geldiği günden bu yana ilçe teşkilatlarıyla birlikte yürüttüğü çalışmalarla hedefine ulaştı. Aydın’da AK Parti ve CHP’li il başkanlarının yanı sıra saha çalışması yürüten MHP İl Başkanı Burak Pehlivan, 2019 seçimlerinde yerel ve genel seçimlerde zafere ulaşmanın sırrının “halkla iç içe “ olmaktan geçtiğini ifade etti. Nifak tohumu ekerek partiyi ayrıştırmaya kalkan hücrelere de seslenen Pehlivan,  Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin her zaman yanında olduklarını belirtti.

HABER:MEHMET ALİ CİNTOSUN

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

1 Yorum