1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Mhp Çiftçinin Gönlünü Alıyor
Mhp Çiftçinin Gönlünü Alıyor

Mhp Çiftçinin Gönlünü Alıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Milletvekili Adayı Tevfik Topçu, çiftçinin kullandığı tarım ilaçları ve mazottan vergi alınmayacak dedi.Bursa’nın İznik ilçesinde seçim çalışmalarını hızla sürd...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Milletvekili Adayı Tevfik Topçu, çiftçinin kullandığı tarım ilaçları ve mazottan vergi alınmayacak dedi.

Bursa’nın İznik ilçesinde seçim çalışmalarını hızla sürdüren Topçu’ya vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunup destek sözü verdi. Köylülerle oturup dertlerini dinleyen Topçu, vatandaşların kendilerine yetki verildiği taktirde köylülerin sorunlarını bildiklerini sıkıntılarını bitireceklerinin sözünü verdi. Yaptığı ziyaretlerde açıklamalarda bulunan MHP Bursa Milletvekili Adayı Tevfik Topçu, “ Milliyetçi Hareket Partisi olarak diyoruz ki bize oy verin. Biz bütün üretimde kullandığınız mazot, gübre, tohum gibi alacaklarınızdan vergileri kaldırıyoruz. Ayrıca çiftçi tarlasını kullanmak için traktör alacaksa ÖTV ve KDV ödemeyecek. Bunlar ciddi desteklerdir ve aslında bu devletin kasasından para çıkmayacaktır. Çiftçi ürettiğini satarsa, ihracat yaparsa orada bir katma değer üretilecek. Çiftçinin ödemeyeceği KDV ve ÖTV öbür taraftan telafi edilecek. Çiftçimizin yüzü gülecek ve rahat edecek. Milliyetçi Hareket Partisi tutamayacağı hiçbir sözü vermemiştir” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT