1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın:
MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın:

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın:

Bir televizyon kanalında yapılan yayınında Meral Akşener hakkında kaset olduğu iftiralarını atan Latif Erdoğan ve Cemil Barlas’a Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kal...

A+A-

Bir televizyon kanalında yapılan yayınında Meral Akşener hakkında kaset olduğu iftiralarını atan Latif Erdoğan ve Cemil Barlas’a Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın sert tepki gösterdi.

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Kalın, Türk siyasetinin yüz akı ve onuru olan Meral Akşener’e yapılan çirkin iftira atanları ve bu açıklamanın yapılmasına çanak tutan sözde basın organını kınadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“ Sözde aydın olan ve menfaatleri için her türlü milli ve manevi değerlerini satmaktan çekinmeyen kukla kalemşörlerin, Türkiye’nin bekası ve bölünmez bütünlüğü için yüreklerini ortaya koyan insanlara yüzleri kızarmadan iftira atmalarını ibretle izliyoruz. Allah’tan korkmayan, kuldan utanmayan Müslüman görünümlü münafıkları, Türk siyasetine onurlu ve dik duruşu ile damga vurmuş olan milletvekilimiz Meral Akşener’e yaptığı çirkin iftiraları nefretle kınıyoruz. Sayın Akşener’in söylediği gibi ‘Müslüman görünümlü münafıklar, sizlerin bile bu kadar alçaklaşacağınızı düşünmemiştik’ ancak artık alçaklıkta sınır tanımadıklarını Türk halkı bir kez daha gördü. Köşeye sıkıştıklarında, kaset siyaseti yapmayı kendilerine alışkanlık haline getirmiş, insanlıktan nasiplenmemiş gurup attıkları iftiranın hesabını önce Alemlerin Rabbi Allah’a sonra da yüce Türk adaletine vereceklerdir. Siyasi görüşü ne olursa olsun Türk kadınları TBMM’nde her kesimden kadının sesi olan Milletvekilimiz Meral Akşener’e yapılan bu çirkin iftiranın hesabını 7 Haziran’da sandıkta soracaktır”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT