1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Korkuteli Seçim Bürosu, Dualarla Açıldı
MHP Korkuteli Seçim Bürosu, Dualarla Açıldı

MHP Korkuteli Seçim Bürosu, Dualarla Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Seçim Ofisi, dualarla açıldı.Açılışa, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, MHP Antalya Milletvekili ve adayı M...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Seçim Ofisi, dualarla açıldı.

Açılışa, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, MHP Antalya Milletvekili ve adayı Mehmet Günal, MHP Antalya Milletvekili adayları Turgut Bucak ve Gökhan Kurşunlu ile partililer katıldı.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce açılışta yaptığı konuşmada, "Bizler her işi yüreğini ortaya koyarak yapan bir partinin temsilcileriyiz. Büyük tanıtımlar yapmadan gerçekleştirdiğimiz açılışımıza bu kadar yoğun katılım olması bizleri memnun etti. Müslüman Türk milletinin bekasını, birliğini, beraberliğini yeniden sağlamak için canla başla çalışacağız. Bütün bu çalışmaları bir ibadet gibi yapıyoruz. Açılışa gösterdiğiniz yoğun katılım için Allah sizlerden razı olsun" dedi.

İl Başkanı Ali Adnan Kaya ile Antalya Milletvekili ve adayı Mehmet Günal’ın konuşmaların ardından dualar edilerek, kurdele kesildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT