1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Milletvekili Adayı Karakoç Köylülerin Sorunlarını Dinledi
MHP Milletvekili Adayı Karakoç Köylülerin Sorunlarını Dinledi

MHP Milletvekili Adayı Karakoç Köylülerin Sorunlarını Dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, köyleri ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinlerken, ziyaret ettiği bir köyde boyasız olan caminin boya ihtiyacın...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, köyleri ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinlerken, ziyaret ettiği bir köyde boyasız olan caminin boya ihtiyacını karşıladı.

MHP Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, Eğil ilçesine bağlı köylerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçeye bağlı Baysu köyünü ziyaret ederek köylülerle bir süre görüşen Karakoç, MHP’nin seçim çalışmaları ve iktidara gelmeleri durumunda yapmayı hedeflediklerini anlattı. Köylülerin sorunlarını da dinleyen Karakoç, 2 aydır köyde imam olmadığı için namazların imamsız kılındığını öğrenince Eğil Kaymakamı’nı arayarak imam atanmasını talep etti. Baysu köyünde vatandaşlarla teker teker konuşup köydeki bütün sorunları dinleyen Karakoç, köydeki caminin boyasız olduğunu öğrendikten sonra caminin boya ihtiyacını karşıladı. Daha sonra Eğil ilçesine bağlı Kalkan köyüne hareket eden Karakoç, vatandaşların yaşadığı sorunları dinledi. Vatandaşlar tarafından iletilen sorunları not alan Karakoç, partilerinin iktidar olması durumunda köylerdeki ihtiyaçlarla bizzat ilgileneceğini ve çözüme kavuşturulması için gerekeni yapacağı sözü verdi. Vatandaşlarla teker teker görüşen Karakoç, köylülerden MHP için destek sözü de aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT