1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. MHP Milletvekili Günal’dan Hal Esnafına Müjde
MHP Milletvekili Günal’dan Hal Esnafına Müjde

MHP Milletvekili Günal’dan Hal Esnafına Müjde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili ve adayı Doç. Dr. Mehmet Günal ile adaylar Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Dr. Adem Uslu, Cafer Uyar, Cengizhan Gököz, Tolga Alıcı, Hasan Bölücek,...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili ve adayı Doç. Dr. Mehmet Günal ile adaylar Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Dr. Adem Uslu, Cafer Uyar, Cengizhan Gököz, Tolga Alıcı, Hasan Bölücek, hal esnafını ziyaret etti.

İl Başkanı Ali Adnan Kaya, parti yöneticileri ve çok sayıda partili ile birlikte sabah 05.00’de Toptancı Hal esnafı ile buluşan MHP Antalya Milletvekili ve adayı Doç. Dr. Mehmet Günal, mazot, gübre ve yem üzerindeki vergilerin kaldırılacağı müjdesini verdi. Günal, “Mazot 1 Lira 75 Kuruş yaparak üreticimizin bir az olsun nefes almasını sağlayarak üretimin gelişmesini sağlayacağız. Sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten KDV almayacağız. Tarımda marka ürünler geliştirirken buğday, mısır, pamuk, soya, ayçiçeği, çeltik, fındık, incir, üzüm, kayısı, zeytin, yerfıstığı ve enerji bitkileri gibi stratejik ürünlerimiz için özel destekleme programları geliştirilecek ve bu ürünlere fiyat garantisi verecek Tarım Politikası uygulayacağız” dedi.

MHP’li adaylar ve partililer sohbet ettikleri hal esnafının sorun ve taleplerini de dinledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT