1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Milli İttifak Adayları Yemliha’ya Çıkarma Yaptı
Milli İttifak Adayları Yemliha’ya Çıkarma Yaptı

Milli İttifak Adayları Yemliha’ya Çıkarma Yaptı

Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP)’nin desteklediği Milli İttifak Adayları Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti.Milli İttifak adayları seçim çalışmaları kapsamında Mahzemin ve Y...

A+A-

Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP)’nin desteklediği Milli İttifak Adayları Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti.

Milli İttifak adayları seçim çalışmaları kapsamında Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde halkın sorunlarını dinleyen ve seçilmeleri durumunda halkın gelir seviyesinin ve refah düzeyinin artacağını söyleyen Milli İttifak adayları “ Sizlerden destek bekliyoruz. Şimdi biz konuşuyoruz 7 Haziran’da da siz konuşacaksınız. Son sözünüzü söyleyeceksiniz’’ dedi.

Yemliha mahallesinde düzenlenen mitingde ise adaylar halka tanıtıldı. Mitingde konuşan Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Adayı Adnan Coşkun ‘’ Biz her gün alanlardayız, birileri gibi liste kavgalarına girmedik. Birileri gibi hırsızlığımızı, hukuksuzluğumuzu, soysuzluğumuzu kapatmak için olmadık şaibelerini altına girmedik. Elhamdülillah anlımız ak başımız dik.’’ şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT