1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Mudanyalı Kadın Çiftçilerin Sarıcakaya Ziyareti
Mudanyalı Kadın Çiftçilerin Sarıcakaya Ziyareti

Mudanyalı Kadın Çiftçilerin Sarıcakaya Ziyareti

Bursa’nın Mudanya ilçesi Trilye beldesinde kurulan Trilye Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Leyla Şeker ve tamamı kadınlardan oluşan yönetim kurulu üyeleri Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i z...

A+A-

Bursa’nın Mudanya ilçesi Trilye beldesinde kurulan Trilye Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Leyla Şeker ve tamamı kadınlardan oluşan yönetim kurulu üyeleri Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i ziyaret etti.

Trilye beldesinde aile bütçelerine katkıda bulunmak, Trilye’nin adını yurdun dört bir yanına duyurmak için mücadele veren kooperatifin yöneticileri, Sarıcakaya Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Kadriye Okur’un misafiri olarak Sarıcakaya’ya geldiler. Seraları ve Sarıcakayalı çiftçi bayanların çalışma koşullarını yerinde inceleyen ekip, daha sonra Başkan Güler’i makamında ziyaret ederek tarımsal anlamda Sarıcakaya ilçesindeki çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Samimi havada gerçekleşen teknik gezide, Trilye Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Leyla Şeker, Sarıcakayalıların misafirperver tutumlarından olan memnuniyeti Başkan Güler’e ileterek teşekkürlerini sundu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT