1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Muharrem Yıldız’dan Taner Gökçek’e Tam Destek!
Muharrem Yıldız’dan Taner Gökçek’e Tam Destek!

Muharrem Yıldız’dan Taner Gökçek’e Tam Destek!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Milletvekili 2. Sıra adayı iken sağlık sorunlarından dolayı adaylıktan çekilen Muharrem Yıldız, MHP Seçim Bürosu’nu ziyaret ederek, milletvekili Adayı Taner Gök...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Milletvekili 2. Sıra adayı iken sağlık sorunlarından dolayı adaylıktan çekilen Muharrem Yıldız, MHP Seçim Bürosu’nu ziyaret ederek, milletvekili Adayı Taner Gökçek’e destek olacağını belirtti.

Ziyaretinde konuşan Muharrem Yıldız, MHP’nin içerisinde fitne ve fesada yer olmadığını belirterek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Muharrem Yıldız, “Sağlık sorunlarımdan dolayı adaylıktan çekilmem Kars’ta bir takım dedikodulara yol açmış. Bazı fitne ve fesatçılar bu durumdan istifade etmeye çalışmış. Bu kendini bilmezleri Allah’a havale ediyor, mevlam ıslah etsin diyorum. Her zaman olduğu gibi şimdi de MHP’nin ve adaylarının yanındayım” dedi.

MHP Milletvekili adayı Taner Gökçek’te, Yıldız’ın kendilerine yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Gökçek, “MHP 2. Sıra milletvekili adayı Muharrem Yıldız, sağlık sorunlarından dolayı adaylıktan çekilmişti. Muharrem Yıldız, seçim büromuzu ziyaret ederek bizlere destek vermiştir. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT