1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Mutso Tansu Çiller’i Ziyaret Etti
Mutso Tansu Çiller’i Ziyaret Etti

Mutso Tansu Çiller’i Ziyaret Etti

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Muğla’da yaşamış ve Muğla’ya emeği geçmiş olan kadınlardın derlendiği ‘Muğla’da 100 Yılda 100 Kadın’ kitabını, geçtiğimiz ay içerisinde Muğla halkına adayarak ok...

A+A-

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Muğla’da yaşamış ve Muğla’ya emeği geçmiş olan kadınlardın derlendiği ‘Muğla’da 100 Yılda 100 Kadın’ kitabını, geçtiğimiz ay içerisinde Muğla halkına adayarak okuyucusu ile buluşturmuştu. Bu kapsamda, kitabın içerisinde yer alan kadınlardan birisi olan eski Başbakan Tansu Çiller’i ziyaret eden MUTSO Yönetimi, kendisine kitap ve teşekkür belgesi verdi. Ziyarete, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Başkan Yardımcıları Mustafa Ercan ve Mehmet Dişcigil, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Çoban ve Mustafa Karataş katıldı. Eski Başbakan Tansu Çiller’in Ankara’da bulunan evinde gerçekleştirilen ziyaret keyifli bir sohbet ile sürdürüldü.

Ziyaret sırasında gerek Muğla’nın ekonomik ve sosyal durumu gerekse ülke ekonomisine yön veren güncel konularda görüş alışverişinde bulunduklarını aktaran MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş: “Sayın Başbakan Tansu Çiller’e geçmişten bu yana süregelen zamanda memleketi olan Muğla’ya ve ülkeye vermiş olduğu katkılar nedeniyle teşekkürlerimizi sunduk. Kendisine kitabımızın ortaya çıkış amacını aktardık. Çalışmanın önemine dikkat çeken Tansu Çiller, kadınların Muğla’nın ekonomik hayatında oldukça önemli bir noktada bulunduklarını ifade etti. Bizleri güler yüzü ve misafirperverliği ile ağırlayan Tansu Çiller, böyle bir çalışmanın içinde yer almaktan onur duyduğunu söyleyerek Odamıza teşekkürlerini sundu” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT