1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan muhtarlarla kahvaltıda buluştu!
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan muhtarlarla kahvaltıda buluştu!

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan muhtarlarla kahvaltıda buluştu!

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ilçe genelinde görev yapan muhtarlarla kahvaltıda buluştu.

A+A-

NAZLI ALTINAYAR - Göreve geldiği süreçten beri muhtarları makamında ağırlayan Nazili Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan bu kez 82 muhtarlarla Hangar Kafe Restaurant'ta düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Nazilli belediye Meclis Üyelerininde eşlik ettiği toplantıda Başkan Özcan, muhtarları kapıda karşılayarak hepsiyle teker teker tokalaşıp muhtarların hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

Kahvaltılı toplantı da yeni dönem için güzel dileklerde bulunan Özcan, konuşmasına ilk olarak “Bugün ki toplantımıza Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu da aramızda olmak istiyordu fakat programlar nedeniyle dahil olamadı, bir sonraki toplantımızda o da bize katılacak.” sözleriyle başladı.

Ardından Bozyurt Mahallesi ile Derebaşı Mahallesi muhtarlık seçimlerinin iptal edildiğini anımsatan ve konuşmasına şu şekilde devam eden Özcan “İki mahallemizde seçimler yenilenecek. Artık seçim bitti hizmet zamanı. Çıktığımız yolda eksiklerimizi tamamlayacağız, birlikte çözüm üreteceğiz. Bizim kapımız herkese açık. Sizlerin kapısı da bize açık. Yapacağımız hizmetlerle Nazilli tarihine geçmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

“NAZİLLİ’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Muhtarlar ile birlikte bir araya gelmeye özen göstereceğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Yerel seçimlerde Nazilli'yi yönetmek adına bizlere destek olan herkesle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Memleketi birlikte yöneteceğiz demiştik. Şimdiye kadar bunu gerçekleştirdik. Bundan sonra da Nazilli'yi muhtarlarımız, STK'larımız ve vatandaşlarımız ile yöneteceğiz.” ifadelerine yer verdi.

img_6364.jpg

img_6372.jpg

img_6377.jpg

img_6403.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT