1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli Hisarcık Mahallesi'nde Sosyal Tesis Açılışı!
Nazilli Hisarcık Mahallesi'nde Sosyal Tesis Açılışı!

Nazilli Hisarcık Mahallesi'nde Sosyal Tesis Açılışı!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Hisarcık Mahallesi'nde faaliyete geçen sosyal tesisinin açılışını yaptı.

A+A-

Cemile Arslan-Açılış törenine Başkan Haluk Alıcık, Hisarcık  Muhtarı İnan Yıldırım, MHP İlçe Teşkilatı, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Hisarcık  muhtarı İnan Yıldırım ,  yaptığı hizmet için  Başkan Alıcık’a teşekkürlerini iletti.


Başkan Alıcık "Nazilli'miz her şeyin en güzeline layık. İnşallah dahada devam edecek. Organize sanayi de hakikaten  çok önemli .1994'de başlayan organize sanayi Allah nasip etti bizim dönemimizde bitti. Bugün 50'ye yakın işletmeci orada çalışıyor.  İnşallah 800 dönümlük bir araziyede ikinci  organize sanayi yapılması için Kaymakamlığımız   bizimle  beraber.İkinci bir  organize sanayi demek aş ve iş derdine çare olmak demek.Bu bizim için önemli. Bunları yaparsak Nazilli'miz kazanır dedik."

"Alın terimizi akıtmadığımız  ve kendimizin olmadığı hiçbir yer yok "

Alıcık sözlerine " 2009-2010 yılları arasında  Nazilli'de  parmağımızın değmediği ,alın terimizi akıtmadığımız  ve kendimizin olmadığı hiçbir yer yok Allah'a şükür.Kamu kurum kuruluşundan tutunda ,sokağından tutunda bahçesinden,parkından,köprüsünden,yolundan ,okulundan... her şeye kadar Nazilli Belediyesinin mühürü var."ifadelerini kullandı.

"Nazilli Belediyesi'nin şuan ki bütçesi 150 trilyon"

Yapılan hizmetler hakkında Alıcık" Bugün köylere 21 trilyon  üzerinde yatırım yapmışızdır.Nazilli Belediyesi'nin şuan ki bütçesi 150 trilyon.Keşke olmasaydı şu büyükşehir yasasıda  bir görseydiniz ne olacaktı.Bu yasa muhakkak düzelttirilmeli.Bu yasa bizler ve bizlerden sonrakilerin başını çok ağrıtacak işlerden bir tanesi. " dedi.

Alıcık, ne zaman aday olup  olmayacağı hakkında ise "İnşallah bir daha ki dönemde beraber olucaz. Hiçbir tereddütümüz yok.İnşallah halkın merakını ileriki günlerde boş bırakmıycaz.Kısmetimizi giyeriz nasip olursa  1 yıl daha devam ederiz."ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından dua okunarak tesisin açılış kurdelesi kesildi.

22-004.jpg11-013.jpg

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT