1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli Ticaret Odası’ndan Başkan Özcan’a ziyaret!
Nazilli Ticaret Odası’ndan Başkan Özcan’a ziyaret!

Nazilli Ticaret Odası’ndan Başkan Özcan’a ziyaret!

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

A+A-

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

6c11df61b0bdb72aa31ee425bc0588b3.jpg

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Ziyaretlerinden dolayı Ticaret Odası üyelerine teşekkür eden Başkan Özcan, “Nazillimizde hep birlikte çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Nazilli bizim yuvamız. Yuvamızı güzelleştirmek, daha yaşanılır bir hale getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hem ekonomik hem de sosyal alanda Nazillimiz hak ettiği hizmeti alacak. Nazillimizin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları çözmek için göreve geldik” diye konuştu.

“ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPACAĞIZ”

İlçe ekonomisinin gelişmesi ve büyümesi için karşılıklı adımlar atacaklarını ifade eden Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, “Öncelikle Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Nazilli halkı olarak kendisinden hizmet bekliyoruz. Ticaret Odası olarak Nazillimizin ekonomik kalkınması için üzerimize düşen görevi yapacağız. İstihdamın artırılması ve organize sanayinin gelişmesi için önemli adımlar atacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

77ede0ea35db5579c2e8223630a25655.jpg

0b12e2a88409068b7fbfd5eb590cc3fd.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT