1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'de heyecan devam ediyor
Nazilli'de heyecan devam ediyor

Nazilli'de heyecan devam ediyor

Başkan Alıcık tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ‘Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi’ kapsamında Zafer Mahallesi’nde yaşayan hanımlar kahvaltı ve gezi turuna katıldı.

A+A-

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından 2012 yılında başlatılan ve 6 yıldır devam eden Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi kapsamında yapılan şehir gezilerine Zafer Mahallesi hanımları katıldı.

Zafer Mahallesi Muhtarlık binası önünde toplanan ve ilçe belediyesine ait otobüslerle mahallelerinden alınan kadınlar, Nazilli’de yapılan yollar, parklar, camiler, cem evi, yenileme çalışmaları, sosyal tesisler, spor alanları, muhtarlıklar, çocuk eğitim parkları, Alzheimer merkezi, huzurevi,  kadın dayanışma evi, hangarlar ve daha onlarca projeyi yerinde gördü.

Şehir gezilerinin devam edeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, ‘Nazilli’nin hanımları geziyor’ sloganı ile başlatılan ve 6 yıldır devam eden projeden olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek şunları söyledi;

“Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Nazilli Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini verdik. Göreve geldiğim günden bu yana genç, yaşlı, çocuk, erkek demeden her kesimi kapsayacak projeler üretmeye ve bu projelerin aktif olarak hayata geçirilmesine büyük özen gösterdik. Vatandaşımız bunları takdir etti. Onlardan aldığımız güç ve heyecanla ilçemize onlarca büyük proje kazandırdık. Kentimizi tanıyalım tanıtalım projesi ile hanımlarımız bu çalışmaları yerinde görüyor. 2 otobüs olarak başladığımız mahalle gezileri şu anda 6-7 otobüs olarak devam ediyor. Yoğun bir katılım var. Teveccühlerinden dolayı tüm hanımlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” 

Başkan Alıcık’a ‘Kentimizi tanıyalım tanıtalım projesi’ nedeniyle teşekkür eden hanımlar, ilçenin dört bir yanını doyasıya gezerek bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

1 Yorum