1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'de hisse kıyağı!
Nazilli'de hisse kıyağı!

Nazilli'de hisse kıyağı!

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Nuri Arslan'ın, Ticaret Odası'ndaki Özel Kalem Sekreterine kooperatiften hisse aldırdığı ortaya çıktı.

A+A-

MEHMET ALİ CİNTOSUN-Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde geçtiğimiz hafta başkan Nuri Arslan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan muhalif ortaklar, Arslan'ın çalışanlarına ve yakınlarına hisse aldırdığını ileri sürmüştü. Konuyla ilgili gazetemizin yaptığı araştırmada, aynı zamanda Nazilli Ticaret Odası Başkanı olan Nuri Arslan'ın kurumda Özel Kalem Sekreteri ve Genel Sekreter yardımcısı olarak çalışan H. A'ya da hisse sahibi yaptığı ortaya çıktı. Arslan'ın H. A'ya 1090 nolu hisse grubundan yer verdiği ve genel kurulda kendisi lehine oy kullanması için kooperatif ortağı yaptığı ileri sürüldü. 

1 HİSSEDEN, 40 HİSSEYE! 
H. A'ya yapılan hisse kıyağının yanında Başkan Arslan'ın 2014 yılında tek hisse sahibi olduğu bilgisine ulaşıldı. Aradan geçen 5 yılda kendi adıyla 18, yakınları ve çalışanları adıyla 22, toplam 40 hisse grubunda kooperatifin deyim yerindeyse demirbaşı haline gelen Nuri Arslan'ın hisse yükselişi kafalarda soru işareti yarattı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT