1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'de modern sosyal tesis açıldı!
Nazilli'de modern sosyal tesis açıldı!

Nazilli'de modern sosyal tesis açıldı!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Mahallesi Yeşildere mevkiinde faaliyete geçen sosyal tesisinin açılışını yaptı.

A+A-

Cemile Arslan-Açılış törenine Başkan Haluk Alıcık, İsabeyli Muhtarı Birkan Çelik, MHP İlçe Teşkilatı, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını gerçekleştiren İsabeyli muhtarı Birkan Çelik ,  yaptığı hizmet için Başkan Alıcık’a teşekkürlerini iletti.
Başkan Alıcık “Büyükşehir yasasına rağmen çok büyük hizmetler veriyoruz. Belki basit gibi duruyor ama buraya 500 bin TL gibi bir para harcadık. İnsan sevgisi olmasa bu yatırımları çok farklı yerlere kaydırabilirsiniz. Maksat seçim değil. Buradaki arkadaşlarımıza söz vermiştik.Verdiğimiz sözü yerine getirdik” dedi.
Son dönemde kamuoyunda aday olmayacağına yönelik bir çok dedikodunun dolaştığını ifade eden Alıcık, “Hiç kimsenin şüphesi olamasın biz MHP’den belediye başkanı adayı olacağız. Ben bugüne kadar açılışlarda siyaset yapmadım ama bunu söyleme gereği duydum.En iyi olduğumu dönemde bile ben partimden başka bir yere gitmedim gitmem de. Sokakta problem yok ama arkadaşımız dediğimiz insanlar makam mevki için vefasızlık yapıyorlar. İnsanı en çok bu üzüyor. Makamlar gelir geçer ama insanlık baki. İnsanlar nasıl iftiralar attıklarının farkında değil. Bu insanlar yanımda geziyorlar bazısı elimi öpüyor.Biz erdemliliğimizden susuyoruz.Hakkımı helal etmiyorum." ifadelerini kullandı.
Diğer partilerin seçim stratejisini kendisinin aday olmayışına göre düzenlediğine dikkat çeken Başkan Alıcık, “Herkes giyecek kısbetini er meydanına çıkacak. Ama hem içerden hem dışardan vurup fitneyle, fesatlıkla, şeytanın aklına gelecek hareketlerle oldumu olmaz.2009, 2014’te seçildiğimden daha çok hırslıyım. Elime mikrofonu alıp sokak sokak dolaşarak bana iftira atanların hepsine söylerim. "şeklinde konuştu.

"Benden herşey olur ama vatan haini olmaz.Bu memlekette siyaset için her şeyi yapacak insanları gördüm. Niye siyaseti dürüst yapamıyoruz, vefa göstermiyoruz. Ben Nazilli’de yaşayan kimsenin yüzünü kara çıkartacak bir şey yapmadım.Bu memlekette güzel yapılan her şeyi alkışlamak gerekir. İftira, çamur atmakla bir yere varılmaz. Ben devletle barışık olmanın hep faydasını gördüm. Milletin yaptıramadığı köprüleri, dereleri yaptırdım. Hiç bir zaman iftira atmadım.Benim ahlaksızla, hırsızlarla işim olmaz” dedi.

Konuşmaların ardından dua okunarak tesisin açılış kurdelesi kesildi.

11-011.jpg

33-002.jpg22-002.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT