1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'de o mahallenin yol çalışmaları sürüyor
Nazilli'de o mahallenin yol çalışmaları sürüyor

Nazilli'de o mahallenin yol çalışmaları sürüyor

Başkan Alıcık, Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aydın-Denizli Karayolu ile İsabeyli Mahallesi Sultan Mehmet Caddesi arasında bulunan 9’uncu Caddede gerçekleştirilen parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

A+A-

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Mahallesi 9’uncu Caddede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını inceledi.

Çalışmaların kısa sürede tamamlanıp yolun yaya ve araç trafiğine açılacağını belirten Başkan Alıcık, “İsabeyli Mahallemizde yol yapım çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerimiz 9’uncu caddede yaklaşık 450 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki alanda kilit parke taşı döşemesi yapılıyor. Nazillimizde elektrik, kanalizasyon, telefon, doğalgaz ve internet altyapısı tamamlanan tüm cadde ve sokaklarda olduğu gibi İsabeyli Mahallemizde de yol çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız projeleri daire müdürlerimiz ile birlikte sık sık yerinde inceliyoruz. Eksiklik ve aksaklıklara anında müdahale ediyoruz. 9’uncu caddede gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanacak. Vatandaşlarımıza ve İsabeylimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

dsc_7372.jpg

dsc_7362.jpg

dsc_7378.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

2 Yorum