1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'de zehir tacirlerine geçit yok
Nazilli'de zehir tacirlerine geçit yok

Nazilli'de zehir tacirlerine geçit yok

Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonda 23 gram uyuşturucu madde, 15 adet Suboxone tablet ele geçirildi. 8 kişi gözaltına alındı.

A+A-

Nazilli'de Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Amirliği Ekipleri tarafından 3 farklı operasyonda yüklü miktarda eroin, amfetamin, esrar maddesi ve Suboxone tablet ele geçirildi.

Operasyonda M.G., E.U., A.M.S. daralı ağırlığı 7.81 gram olan eroin, 4.94 gram amfetamin, 3.17 gram esrar maddesi ve 15 adet Suboxone tableti ile yakalandı. Şüphelilerden E.U. ve A.M.S. Türk Ceza Kanunun uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak maddesi uyarınca serbest kalırken M.G. uyuşturucu veya uyarı madde imal ve ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu. Şahısların üzerinden çıkan 5 bin liraya ise el konuldu.

Gerçekleştirilen bir diğer operasyonda G.T., Y.Y., A.E. ve Ö.K. 5.75 gram esrar ile yakalanarak haklarında işlem yapıldı. Şüphelilerden G.T. ve Ö.K.'nın arandığı tespit edilerek adliyeye sevk edildi. Y.Y. ve A.E. ise Türk Ceza Kanunun uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak maddesi uyarınca serbest kaldı. Öte yandan 1.65 esrar maddesiyle yakalanan B.B. hakkında işlem yapılarak serbest bırakıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT