1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazillili şoförlerden Alıcık'a ziyaret
Nazillili şoförlerden Alıcık'a ziyaret

Nazillili şoförlerden Alıcık'a ziyaret

Nazilli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan ve yönetimi, ilçe genelinde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

A+A-

Nazilli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

İlçe genelinde yapmış olduğu yol açma, genişletme ve yenileme çalışmalarından dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür eden Çalışkan, “Yeni yönetimimiz ile birlikte başkanımızı ziyaret etmek istedik. Başkanımız ilçemizde birçok önemli projeye imza attı. Meslektaşlarımızın her zaman yanında oldu. İlçemizde alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olan yolları yenileyerek bizlere büyük kolaylık sağladı. Allah kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

4343-003.jpg

“ŞOFÖRLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ziyaretlerinden dolayı Çalışkan ve yönetimine teşekkür eden Başkan Alıcık, “Nazillimiz dört bir taraftan büyüyor. Merkez ve çevre mahallelerimizde yoğun bir şekilde çalışıyoruz.  Sorumluluk sahamız içerisinde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Şoför kardeşlerimizin dün olduğu gibi bundan sonra da yanındayız” sözlerini kaydetti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT