1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. "Nazilli'nin çatı adayı benim"
"Nazilli'nin çatı adayı benim"

"Nazilli'nin çatı adayı benim"

Cumhurbaşkanlığı seçiminde mutabakata varan AK Parti ve MHP, 30 Mart yerel seçimleri için de çatı aday formülüyle hareket edecek. Seçimlere 14 ay kala Doktor İlker Sezai Konakçı MHP ve AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

A+A-

HAVADİS HABER-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikte hareket etme kararının ardından partiler bir komisyon kurup gerekli çalışmalara başladı. İki parti milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aldıkları birlikte hareket etme kararını yerel seçimlerde de sürdürmeyi düşünüyor. Milli mutabakatın kamuoyuyla paylaşılmasının ardından 2019 seçimlerine 14 ay kala Doktor İlker Sezai Konakçı, MHP ve AK Parti’nin Nazilli Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

ilker.jpg

"AK Parti ve MHP’nin Belediye Başkanlığı çatı adayıyım"

2014 yerel seçimlerinde de MHP’nin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı olan Konakçı, yaptığı açıklamada, “Gerekli görüşmeleri yaptık, adaylığım konusunda onay verildi. Nazilli’yi tarım, tekstil ve hayvancılığın başkenti yapacağım.  2019 seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin Belediye Başkanlığı çatı adayıyım.” dedi.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

3 Yorum