1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Nazilli'nin o mahallesi cazibe merkezine dönüşüyor
Nazilli'nin o mahallesi cazibe merkezine dönüşüyor

Nazilli'nin o mahallesi cazibe merkezine dönüşüyor

Başkan Alıcık, Yeşil Mahalle’de Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım ve yenileme çalışmalarını inceledi.

A+A-

Çalışmalarla ilgili ilgi veren Alıcık, “Yeşil Mahallemiz genelinde ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. 1857 sokakta tesviye çalışmalarımızı başlattık. Bağlantı yolunun yapılması için ekiplerimize talimat verdik. Parke taşı döşenmesinin ardından yolumuz araç ve yaya trafiğine açılacak” diye konuştu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeşil Mahalle 1857 sokakta, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını inceledi.

yesil-mahalle-yeni-yollar-(2).jpg

Çalışmalara hız verdiklerini ifade eden Alıcık, ilçe genelinde elektrik, telefon, internet ve doğalgaz altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme işlemleri ile ilgili verimli bir çalışma yürüteceklerini vurguladı.

Gerçekleştirilen çalışmalar ile Yeşil Mahalle’nin ilçenin cazibe merkezlerinden biri haline geldiğini söyleyen Alıcık, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Yeşil Mahalle 1857 sokakta yol yapım çalışmalarına başladı. 20 metre genişlik ve 175 metre uzunluktaki yolda şu an tesviye çalışmaları ve kenar bordür döşemeleri yapım işlemimiz sürüyor. Bağlantı yolunun yapılması için ekiplerimize talimat verdik. Parke taşı döşenmesinin ardından yolumuz araç ve yaya trafiğine açılacak” diye konuştu.

dsc_4593.jpg
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

2 Yorum