1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Nilüfer’de Minikler Hünerlerini Sergiledi
Nilüfer’de Minikler Hünerlerini Sergiledi

Nilüfer’de Minikler Hünerlerini Sergiledi

Nilüfer Uluslararası Spor Şenliklerinde renkli görüntüler yaşandı.Nilüfer 14. Uluslar arası Spor Şenlikleri devam ediyor. Şenlikler çerçevesinde düzenlenen ‘Anaokulları Şenliği’ Yüzüncü Yıl Spor Tesis...

A+A-

Nilüfer Uluslararası Spor Şenliklerinde renkli görüntüler yaşandı.

Nilüfer 14. Uluslar arası Spor Şenlikleri devam ediyor. Şenlikler çerçevesinde düzenlenen ‘Anaokulları Şenliği’ Yüzüncü Yıl Spor Tesisleri’nde yapıldı. 4 gün sürecek ve 54 okuldan 5 bin çocuğun katılım göstereceği şenlikte minikler gönüllerince eğlenirken hünerlerini de sergiliyor. Salonda kurulan oyun gruplarındaki ve parkedeki gösteriler tribünlerden büyük alkış alırken, renkli görüntüler yaşandı.

Şenlikler kapsamında basketbolda da dereceye girenler kupa ve madalyalarına kavuştu. 56 okuldan takımların kıyasıya yarıştığı müsabakalar sonucu dereceye girenlere ödüllerini Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık verdi. Dereceye giren takımlar ise şöyle sıralandı:

Küçük kızlar kategorisinde birinci Hatice Gani Elverdi A takımı, ikinci Özel Yönder Okulları A takımı, üçüncü ise Hatice Gani Elverdi B ile Özel Yönder Okulları B takımı oldu.

Küçük erkekler kategorisinde ise Birinci Özel 3 Mart Okulları ikinci Özel Sınav Okulları, üçüncü de Özel Sınav Okulları A ve B takımları oldu. Minik erkekler kategorisinde ilk sırayı Özel Şahinkaya Koleji, ikinci Özel Çakır Okulları, üçüncü Özel 3 Mart Okulları oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT