1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Ninova’da Yemekli Anneler Günü Etkinliği
Ninova’da Yemekli Anneler Günü Etkinliği

Ninova’da Yemekli Anneler Günü Etkinliği

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park Alışveriş Merkezi (AVM) düzenlediği etkinlikle kadınların Anneler Günü’nü kutladı.Ninova Park AVM yönetimi özel...

A+A-

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park Alışveriş Merkezi (AVM) düzenlediği etkinlikle kadınların Anneler Günü’nü kutladı.

Ninova Park AVM yönetimi özel bir okulla ortaklaşa düzenledikleri etkinliklerle Anneler Günü’nü kutladı. Ninova Park AVM yönetimi yardıma muhtaç aileleri çocukları ile birlikte yemekte ağırladı. Anneler kendileri için düzenlenen bu etkinlik için AVM yönetimine teşekkür etti. Anneler, tüm anneler için çok özel bir gün olan bu günü böyle bir etkinlikle kutlamanın çok güzel bir şey olduğunu, burada diğer annelerle birlikte olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Çocuklarının kendilerine en büyük hediye olduğunu belirten anneler, “Bu özel günde, burada diğer annelerle birlikte olmak çok güzel. Bu etkinliği yapan herkese çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir düşünce, çok iyi düşünmüşler. Bizim en büyük hediyemiz çocuklarımız. Onların da bize eşlik ettiği bu yemeği düzenleyen ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Anneler yemek yedikten sonra etkinliğe ortaklık eden okulun öğrencilerinin gösterilerini izledi. Etkinlik Ninova Park AVM’de annelere hediyelerin verilmesi ve müzik şöleni ile devam etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT