1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Öğrencilerden Annelere Sürpriz
Öğrencilerden Annelere Sürpriz

Öğrencilerden Annelere Sürpriz

Kütahya’nın Pazarlar ilçesi Sofular İlk ve Ortaokulunda öğrenciler tarafından Anneler Günü programı düzenlendi.Sofular Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen programda öğrenciler tarafından hazırlan...

A+A-

Kütahya’nın Pazarlar ilçesi Sofular İlk ve Ortaokulunda öğrenciler tarafından Anneler Günü programı düzenlendi.

Sofular Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen programda öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler sunuldu, şiirler okundu. Matematik öğretmeni Hakan Balta ve öğrenciler tarafından hazırlanan sinevizyon gösterimi yapıldı.

Sofular İlkokulu öğretmeni Tuğba Gürbunar tarafından hazırlanan anneler arasında pasta pişirme yarışması düzenlendi. Öğrenci annelerinin hazırlamış oldukları pasta yarışmasına yoğun katılım oldu. Büyük heyecana sahne olan yarışmada dereceye giren annelere çeşitli ödüller verildi. Program sonunda yapılan pastalar öğrencilere ikram edildi.

Program hakkında açıklama yapan Okul Müdürü Erdoğan Aktaş, “Analar olmasaydı insanlık olmazdı. Ana o kadar değerlidir ki, Cennetin Anaların ayağının altında olduğunu unutmayalım, Analarımız ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış Aileyle yapısı ile mümkündür. Analarımız dilimizin öğreticisidir. Hayatı bize tanıtanlardır. Onları bir gün değil her gün hatırlamalı, hayır dualarını almalıyız” dedi.(MB-EFE)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT