1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Öğrencilere Trafik Haftası Ödülleri Verildi
Öğrencilere Trafik Haftası Ödülleri Verildi

Öğrencilere Trafik Haftası Ödülleri Verildi

Trafik Haftası münasebetiyle Oltu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği bahçesinde düzenlenen programla ilkokullar arası resim ve liseler arası kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencile...

A+A-

Trafik Haftası münasebetiyle Oltu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği bahçesinde düzenlenen programla ilkokullar arası resim ve liseler arası kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan törende kompozisyon birincisi olan Kız Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencisi Kübra Çelebi eserini okudu. İlçe kaymakamının konuşmasından sonra ödül törenine geçildi.

Trafik kazalarının önüne geçilebilmesi için uyarıcı sunumların yapıldığı etkinlikte Oltu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ,İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Ekiplerinin açtığı stantlarda trafik ekiplerinin kullandığı araçlar protokol üyelerine ve öğrencilere tanıtıldı.Törene katılan Oltu Kaymakamı M.Göhan Zengin Bölge trafik istasyon amirliği ekiplerinin Trafik haftası nedeni ile yapmış oldukları faaliyetlerden başarı ile bahseden Kaymakam Zengin Trafik kazaları Ülkemizde çok önemli konu arkadaşlarında bu konu hakkında gösterdikleri hassasiyete teşekkür ederim dedi. Kompozisyon yarışmasında birinci olan Kız Anadolu İmam Hatip lisesiöğrencisi Kübra Çelebi ve Atatürk İlkokulundan resim yarışması birincisi Recep Yıldırıma ödüllerini Kaymakam M.Gökan Zengin verdi.Dereceye giren diğer öğrencilere protokol üyeleri ödüllerini taktim ettiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT