1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. ÖRKOOP Başkanı Önal’dan “Dünya Süt Günü” Mesajı
ÖRKOOP Başkanı Önal’dan “Dünya Süt Günü” Mesajı

ÖRKOOP Başkanı Önal’dan “Dünya Süt Günü” Mesajı

ÖRKOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal, “Koronavirüs salgınına rağmen Nazilli ve çevresini Türkiye’nin süt merkezi haline getireceğiz” dedi.

A+A-

GÜNAY PABUŞÇU-ÖRKOOP Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal,  1 Haziran  Dünya Süt Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, pandemi sürecinde kooperatiflerinin yorulmak bilmeden üretime devam ettiklerini ve ülke ekonomisine büyük katkı sağladıklarını söyledi.
 

“41 Yıldır Gururla”
ÖRKOOP’un 41 yıldır Türkiye'nin süt sektöründeki öncüsü konumundaki kooperatiflerinden biri olduğunu hatırlatan Başkan Önal, “Aydın, Muğla ve Denizli bölgelerinden topladığı günlük 310 ton süt toplama kapasitesiyle, yıllık 115 bin ton sütü ve süt ürünlerini halkımızın hizmetine sunuyoruz.  Başarılı çalışma ekibimiz ve kooperatif ortaklarımızın iş birliği sayesinde ülkemizin süt sektöründeki parmakla gösterilen kurumlarından biri olmamızın gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

“Nazillimizi Ülkemizin Süt Merkezi Haline Getireceğiz”
Tüm süt üreticilerinin Dünya Süt Günü’nü canı gönülden kutladığını belirten Başkan Önal, “Bizler üreticilerimiz sayesinde varız. Onlar sayesinde başarılı ve gururluyuz. Nazilli’de üreticilerimiz, kooperatifimiz ve kooperatif ortaklarımı,  tek yürek olarak üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Nazillimizi ülkemizin süt merkezi haline getireceğiz.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT