1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. EFELER

  4. Özakcan,"Halk iradesinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceğiz"
Özakcan,"Halk iradesinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye  göstereceğiz"

Özakcan,"Halk iradesinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceğiz"

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı Mesut Özakcan, seçim çalışmaları kapsamında Konuklu ve Ambarcık Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

A+A-

Efeler Belediye Başkan Adayı Mesut Özakcan’a mahalle ziyaretleri sırasında DP İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz ve meclis üyesi adayları eşlik etti. İlk olarak Konuklu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Özakcan, her iki mahallede 5 yıllık görevi süresince yapılan hizmetlerden bahsetti.

Konuklu Mahallesi’nin oylarına talip olduğunu söyleyen Özakcan'a, “Oyumuz size, kime vereceğiz başka? Biz sizi bilir, sizi tanırız. Köyümüze gelen diğer adaylara da söyledik. Siz seçimden seçime mahallemize gelirken Mesut Başkan bizi hep ziyaret etti, bizi dinledi, hep yanımızda oldu.” dedi. Özakcan da “31 Mart’ta halkımızla birlikte demokrasinin ne demek olduğunu, milli iradenin ne demek olduğunu, halk iradesinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye örnek olacak şekilde göstereceğiz.” diye konuştu.

“OYLARINIZA TALİBİZ”

31 Mart yerel seçimlerinde herkesi oy kullanmaya davet eden Özakcan, ”5 yılda bir gerçekleşen yerel seçimlerde seçme hakkınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi diliyorum. Bir oyun bile çok önemi, çok değeri var. Oyunuzun kıymetini bilin, oy namustur, oy kutsaldır. Bu oyunuzun değerini bilerek 31 Mart’ta tercihinizi yapın istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri kapımız herkese açık, abi kardeş ilişkisi içinde olduk. Muhtarlarımızın taleplerini imkanlarımız ölçüsünde, en kısa zamanda karşıladık. Biz herhangi bir partiyle ittifak içinde değiliz. Biz Efeler halkımızla ittifak içindeyiz. Biz nasıl geçtiğimiz 5 yıl içinde Efeler halkımızı yalnız bırakmadıksa halkımızın da bizi sandıkta yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Önümüzdeki dönem giderek artan verimlilikle aynı hizmetlerimizi yerine getirmek üzere birlikte olmak istiyoruz. 5 yıllık deneyimimizle, birikimimizle yarım kalan işlerimizi tamamlamak için oylarınıza talibiz.” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT