1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Pamuk Prenses Ve 4 Cüceler
Pamuk Prenses Ve 4 Cüceler

Pamuk Prenses Ve 4 Cüceler

Eskişehir Odunpazarı’ndaki Es Es Parkındaki Pamuk Prenses ve 4 cüceler, görenleri “Acaba 3 cüce nerede" diye hayrete düşürüyor.Odunpazarı’nda hemen Bal Mumu Müzesinin tam karşısında yer alan ve parkı...

A+A-

Eskişehir Odunpazarı’ndaki Es Es Parkındaki Pamuk Prenses ve 4 cüceler, görenleri “Acaba 3 cüce nerede" diye hayrete düşürüyor.

Odunpazarı’nda hemen Bal Mumu Müzesinin tam karşısında yer alan ve parkın üst kısmındaki caddedeki kaldırımların çok işlek olması nedeniyle herkes tarafından fark edilen bu manzara karşısında vatandaşlar oldukça şaşkınlık geçiriyor. Masallara konu olmuş ve yediden yetmişe hemen hemen herkes tarafından bilinen ve çok sevilen yedi cücelerin bir anda üçünün kaybolması, çevrede bulunan vatandaşlar tarafından ’’Acaba burada olmayan üç cüce şimdi nerede?’’ ya da ’’Acaba başlarına bir şey mi geldi?’’ yeklinde yorumlanıyor. Vatandaşlardan bazıları, Odunpazarı ve Eskişehir’in yerli ve yabancı turistlerce çok sık ziyaret edildiğini söyleyerek, bu eksikliğin bir an önce tamamlanması gerektiğini belirtiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT