1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Pazarlar Ziraat Odası Başkanı’dan Dünya Çiftçiler Günü Mesajı
Pazarlar Ziraat Odası Başkanı’dan Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Pazarlar Ziraat Odası Başkanı’dan Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Kütahya’nın Pazarlar İlçesi Ziraat Odası Başkanı Yusuf Ertaş, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.Pazarlar Ziraat Odası Başkanı Yusuf Ertaş, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler g...

A+A-

Kütahya’nın Pazarlar İlçesi Ziraat Odası Başkanı Yusuf Ertaş, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Pazarlar Ziraat Odası Başkanı Yusuf Ertaş, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Ülkemizin ve Pazarlar’ımızın tarımsal üretiminin her kademesinde alın teri olan çiftçi kardeşlerimizin üretim ve verimliliğin arttırılması, hayat standartlarının yükseltilmesi, ürettikleri ürünlerinin Dünya pazarlarına ulaştırılması, tarım sektörü politikalarının istihdam ve sosyal politikalar içinde ele alınması tarımsal kalkınmamızda büyük yol almamızı sağlayacaktır. Her türlü zorluğa rağmen Ülkemizin kalkınmasında, ekonominin büyümesinde soframıza ulaşan en güzel sebzeyi, meyveyi, tahılı ve ekmeğin üretiminde alın teri döken, çaba harcayan ve emek sarf eden Pazarlar’lı çiftçi kardeşlerimizin ve tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününü kutluyor, ürünün bereketli ve gerçek değerini bulacağı iyi bir gelecek temenni ediyorum” dedi.(MB-EFE)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT