1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Prof. Dr. Okutan, Gazipaşa Halkıyla Buluşacak
Prof. Dr. Okutan, Gazipaşa Halkıyla Buluşacak

Prof. Dr. Okutan, Gazipaşa Halkıyla Buluşacak

Medical Park Antalya Hastanesi Direktörü ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde vatandaşlarla “Koroner Kalp Hastalığı ve Bypass Hakkında Her Şey...

A+A-

Medical Park Antalya Hastanesi Direktörü ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde vatandaşlarla “Koroner Kalp Hastalığı ve Bypass Hakkında Her Şey" konulu bilgilendirme toplantısında bir araya gelecek.

Gazipaşa Belediyesi ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliğiyle düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısında Prof.Dr. Hüseyin Okutan, vatandaşlara koroner kalp hastalığı ve bypass ile ilgili bilgiler verecek.

Gazipaşa Belediyesi Kültür Merkezi’nde 15 Mayıs’ta düzenlenecek olan toplantıda Prof. Dr. Okutan, koroner kalp hastalıklarının tanısı, koroner kalp hastalığı nasıl gelişir, koroner damar nasıl tıkanır, koroner yan yollarla nasıl gelişir, koroner bypass olması gereken hasta gruplarının belirlenmesi ve bypass sonrası yaşamı anlatacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT