1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Rize’de Karate Grup Müsabakaları Sona Erdi
Rize’de Karate Grup Müsabakaları Sona Erdi

Rize’de Karate Grup Müsabakaları Sona Erdi

Spor Genel Müdürlüğü 2014-2015 yılı okul Sporları faaliyet programında yer alan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Yeni Şehir Spor Salonu’nda düzenlenen toplam 16 takımın katıldığı Gençle...

A+A-

Spor Genel Müdürlüğü 2014-2015 yılı okul Sporları faaliyet programında yer alan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Yeni Şehir Spor Salonu’nda düzenlenen toplam 16 takımın katıldığı Gençler Bay-Bayan Karate Grup müsabakaları sona erdi.

Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen final maçının sonunda Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik yaptığı açıklamada “Organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tip organizasyonların ilimizde spor olgusunun ve sevginin oluşmasında çok önemli destekleyici unsurdur. Rize artık Şampiyona kenti olmuş durumda. Bir çok gurup müsabakalarını ve şampiyonalara ev sahipliği yapmaktayız. Katılım sağlayan bütün takımları yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Dereceye giren takımlara madalyalarını Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa, hakemler ve antrenörler tarafından takdim edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT