1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Romanya’da TOHM Damgası
Romanya’da TOHM Damgası

Romanya’da TOHM Damgası

Stefan Rusu-Ioan Popovici Turnuvası ile Gheorghe Berceanu-Vasile Iorga Turnuvası’nda mindere çıkan Gaziantepli Ekrem Öztürk ve Veli Yılmaz ikincilik madalyalarıyla Gaziantep’e döndü.Romanya’nın başken...

A+A-

Stefan Rusu-Ioan Popovici Turnuvası ile Gheorghe Berceanu-Vasile Iorga Turnuvası’nda mindere çıkan Gaziantepli Ekrem Öztürk ve Veli Yılmaz ikincilik madalyalarıyla Gaziantep’e döndü.

Romanya’nın başkenti Bükreş’te yapılan Stefan Rusu-Ioan Popovici Turnuvası ile Gheorghe Berceanu-Vasile Iorga Turnuvası’nda mindere çıkan yıldız ve genç milli güreşçiler madalya için ter döktü. Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) sporcularından Ekrem Öztürk ve Veli Yılmaz ikincilik madalyası kazandı.

Gençlerde 55 kiloda mücadele eden Ekrem Öztürk bu kategoride ikinci olurken, Veli Yılmaz ise 65 kiloda Yıldızlar kategorisinde ikinci oldu.

TOHM sporcuları aldıkları başarı ile şehre dönerken İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT