1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Şahin, Yazıhan’ı Ziyaret Etti
Şahin, Yazıhan’ı Ziyaret Etti

Şahin, Yazıhan’ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin seçim çalışmaları kapsamında gezilerini sürdürüyor. Mustafa Şahin, partililerle birlikte Yazıhan ilçesini ziyaret etti.Yazıhanlıların yoğun ilgisiyle karşıl...

A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin seçim çalışmaları kapsamında gezilerini sürdürüyor. Mustafa Şahin, partililerle birlikte Yazıhan ilçesini ziyaret etti.

Yazıhanlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Şahin, Yazıhan sakinlerinin tek tek elini sıkarak, sohbet etti. Mustafa Şahin, “Biz 13 yıldır iktidardayız ve bu süre içerisinde sadece seçim çalışmaları için milletimizin yanına gelmedik. Millete hor bakan, onlarla bir araya gelmeyen, onların yanında olmaktan imtina eden bir anlayıştan gelmedik. Biz sizden yetkiyi aldıktan sonra görev ve sorumluluk bilinciyle çalıştık. Bugüne kadar yapılan çalışmaları ise vatandaşlarımız çok daha iyi biliyor” dedi.

İktidarın asıl görevinin milletin hayat standartlarını yükseltmek olduğunu belirten Şahin, “İktidar elindeki planları, projeleri hayata geçirmek için göreve gelir. Biz iktidara geldiğimiz süre içerisinde başta köylerimiz, il ve ilçe merkezlerimizin tümünü hizmetle yoğurduk” ifadelerini kullandı.

Malatya’da 2 ilçe belediyesi olan Arguvan ve Hekimhan’ı kaybettiklerini kaydeden AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, “Hekimhan Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde çalışmıyor. Zihniyetleri, insana ve hayata bakış açıları, siyasi kültürleri, gelenekleri, duruşları tamamen farklı” şeklinde konuştu.

Gittiği Hekimhan mahallelerinden birinde anlatılan bir olayı da aktaran Şahin, “Mahalle halkı kepçe istemiş, Hekimhan Belediyesi’nden aldıkları yanıt ise ‘Siz bize oy vermediniz, size kepçe de yok hizmet de yok’ şeklinde olmuş. Biz, oy vermeyene hizmet götürmeyen bu anlayışı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz” sözlerini kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT