1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Salihli’de Özel Olimpiyatlar Heyecanı Yaşandı
Salihli’de Özel Olimpiyatlar Heyecanı Yaşandı

Salihli’de Özel Olimpiyatlar Heyecanı Yaşandı

Salihli Belediyesi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve King Baudouin Vakfı işbirliği ile düzenlenen ’Özel Olimpiyatlar Karma Futbol Turnuvası’ Salihli’de gerçekleştirildi.Salihli ilçesinde, Ali İhsan...

A+A-

Salihli Belediyesi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve King Baudouin Vakfı işbirliği ile düzenlenen ’Özel Olimpiyatlar Karma Futbol Turnuvası’ Salihli’de gerçekleştirildi.

Salihli ilçesinde, Ali İhsan Karayiğit Stadyumu’nda Salihli Belediyesi ve Salihli Belediyespor Kulübünün ev sahipliğinde yapılan Özel Olimpiyatlar 2. Karma Futbol Turnuvasına, Başkan Yardımcısı Yalım Şenkaya, Türkiye Özel Futbolcular Derneği (TÖSSED) Başkanı Mehmet Civelek, Salihli Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mehmet Sait Batıkan, Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz ile sporcuların velileri katıldı.

Karma futbol projesinin, özel sporcuların sağlıklı bireyler ile spor alanı ve dışında aynı ortamı paylaşmalarına olanak sağlamak amacıyla yapıldığı açıklandı.

Özel sporcuların gönüllerince eğlendiği turnuvada, zeybek oyunu ve palyaço gösterileri çocukların beğenisini kazandı.

TÖSSED Başkanı Mehmet Civelek, Salihli Belediyesi’nin turnuvaya verdiği destekten dolayı Yalım Yenkaya ile Uğur Kocagöz’e birer plaket verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT