1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Şampiyonları Ağırladı
Şampiyonları Ağırladı

Şampiyonları Ağırladı

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakocaspor Başkanı Hakan Solak ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Üniversitesi Turizm İşletme ve Otelcilik Yüksek okulu Erkek Voleybol Takımı Şampiyon olmasın...

A+A-

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakocaspor Başkanı Hakan Solak ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Üniversitesi Turizm İşletme ve Otelcilik Yüksek okulu Erkek Voleybol Takımı Şampiyon olmasının ardından ağırlandı.

Akçakoca Yeşil Vadide bir araya gelen Belediye Başkan Cüneyt Yemenici Akçakocaspor yöneticileri ve Üniversite İçi Fakülteler arası Erkek Voleybol takımı turnuvasında şampiyon olan öğrenciler bir araya gelerek ikramlar yapıldı ve neşeli dakikalar geçirildi.

Düzce Üniversitesi Öğretim görevlisi Arif Güngör ve İl Genel Meclis eski üyesi İbrahim Bilgin ve ATSO Başkanı Mehmet Pazvant’ında hazır bulunduğu programda Başkan Cüneyt Yemenici, şampiyon olan üniversite öğrencilerini kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Başkan Cüneyt Yemenici, üniversite öğrencilerini müjdeler vererek Akçakoca’ya yapılması planlanan bin kişilik spor salonunun yapılacağını ve girişimleri sonucu 2015 yılında ek bütçeye para konulmasıyla yapılacak olan spor salonun 10 dönümlük bir araziye yapılacağını ve Akçakoca’nın ikinci bir spor salonuna sahip olacağı müjdesini verdi. Yapılan ikramlardan sonra hatıra fotoğrafları çektirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT