1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şampiyonun Antrenman Sahası Bakımdan Geçiyor
Şampiyonun Antrenman Sahası Bakımdan Geçiyor

Şampiyonun Antrenman Sahası Bakımdan Geçiyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Malatyaspor’a desteklerini sürdürüyor. Sağladığı katkılarla 2. Lig’de Şampiyon olarak PTT 1. Lig’e çıkan Yeni Malatyaspor’un antrenman sahalarının bakım ve onarım ç...

A+A-

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Malatyaspor’a desteklerini sürdürüyor. Sağladığı katkılarla 2. Lig’de Şampiyon olarak PTT 1. Lig’e çıkan Yeni Malatyaspor’un antrenman sahalarının bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor.

Yapılan açıklamada, şampiyon Yeni Malatyaspor’un Turgut Özal Tabiat Parkı içinde bulunan Nurettin Soykan Tesisleri antrenman sahasından birini tamamlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin, ikinci antrenman sahasında ise çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalarda birinci antrenman sahasının alt temel malzemesinin serildiği, ikinci antrenman sahası için ise alt temel malzemenin taşıma işleminin devam ettiği kaydedildi. Alt temel malzeme seriminin ardından antrenman sahalarında çimlendirme çalışmasının yapılacağı, yeni sezona yetişecek olan antrenman sahalarının çevresinde Büyükşehir Belediyesi’nin son olarak peyzaj çalışması yapacağı ifade edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT