1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Sarıçam’da 2. Geleneksel Hayır Yemeği
Sarıçam’da 2. Geleneksel Hayır Yemeği

Sarıçam’da 2. Geleneksel Hayır Yemeği

Manisa Saruhanlı ilçesine bağlı Sarıçam mahallesinde ’2. Geleneksel Hayır Yemeği’ düzenlendi.Manisan’nın Saruhanlı ilçesinde düzenlenen etkinliğe AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Saruhan...

A+A-

Manisa Saruhanlı ilçesine bağlı Sarıçam mahallesinde ’2. Geleneksel Hayır Yemeği’ düzenlendi.

Manisan’nın Saruhanlı ilçesinde düzenlenen etkinliğe AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, Kadın Kolları Başkanı Medine Taştekin ve teşkilat mensupları da katıldı.

Milletvekili Yurttaş, Başkan Yaralı ve beraberindekiler masaları dolaşarak, yemeğe katılan vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Yaralı, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Mahalle Muhtarı Osman Kabaklıoğlu ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek şunları söyledi: “Bu yöreden göç etmiş vatandaşlarımız hayır yemekleri vasıtasıyla doğduğu topraklara dönüyor ve burada eş, dost ve akrabalarıyla bir araya geliyor. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Hayır yemeği geleneklerimizin bozulmadan bu şekilde devam etmenini temenni ediyoruz. Önümüzdeki haftalarda da Çaltepe, Hatıplar ve Pınarbaşı mahallelerimizde hayır yemeklerimiz olacak. Bizler orada da vatandaşlarımızla bulaşacak ve kucaklaşacağız.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT