1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. KÖŞK

  4. Savaş;"Çerçioğlu kendine aşık, biz de hizmete aşığız."
Savaş;"Çerçioğlu kendine aşık, biz de hizmete aşığız."

Savaş;"Çerçioğlu kendine aşık, biz de hizmete aşığız."

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Köşk’e yaptığı ziyarette, “Bizim elimiz esnafın ve vatandaşın cebinde olmayacak, aksine halkın ve esnafın yükünü hafifletmek için çalışacağız” dedi.

A+A-

Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Köşk’te meşalelerle karşılandı. Savaş, düzenlenen toplantıda Cumhur İttifakı’nın ilçe temsilcileri ve partililer ile bir araya geldi. Savaş’ın ilk olarak AK Parti ve MHP’li vatandaşlarla bir araya geldiği toplantıya, AK Parti İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Levent Güler, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yazgan, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“SOSYAL DONATILARI ARTIRILMIŞ BİR KÖŞK İNŞA EDECEĞİZ”

AK Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, toplantıda yaptığı konuşmada, herkesin bir gün eski başkan, eski milletvekili olacağını belirterek bugüne kadar hizmet edenlere teşekkür etti. AK Parti iktidarının Köşk’e hizmetlerinin sağanak şeklinde devam etmesi için güçlü bir Cumhur İttifakı’na ihtiyaç olduğunu belirten Nuri Güler, bu güçlü birlikteliğin Köşk’te oluştuğunu ifade etti. Güler, “Bundan sonra bizim yapmamız gereken güçlü bir şekilde Köşk milliyetçiliğidir. Bugüne kadar birçok hizmeti aldık, bundan sonra da yaşanabilir bir Köşk için bu hizmetlerin devam etmesi gerekiyor. Sosyal donatıları artırılmış bir Köşk inşa etmek için hep birlikte ve ortak akıl ile hizmet etmek için hep birlikte bu yola çıkmış bulunmaktayız” dedi.

“BİR TARAFIMIZ HEP EKSİK KALDI”

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti davasına sahip çıkmaya ihtiyaç olduğunu belirtti. Cumhur İttifakı’na hep birlikte sahip çıkacaklarını ve bunun boynunun borcu olduğunu belirten Savaş, 31 Mart’ta Köşk’te ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde bir destan yazılacağını belirtti. Aydın’ın kayıp yılları olduğunu belirten Savaş, “O kayıp yılları telafi etmek için ve AK Parti belediyeciliğiyle Aydın halkını tanıştırmak için bu yola çıktık. AK Parti belediyeciliğini tanıyan ilçe ve komşu illerimiz var. Fakat Aydın halkının da bununla tanışması gerekiyor. AK Parti iktidarı olarak Aydın’a güzel hizmetler yaptık ama bir tarafımız hep eksik kaldı. İktidarın gücüyle birlikte büyükşehir belediye gücünü de Aydın’a tanıştıracağız. Ben inanıyorum ki Aydın halkı, bir Aydın milliyetçiliği yaparak Aydın’ı hak ettiği yere kavuşturacak” diye konuştu.

“BU KİŞİ KENDİNE, BİZ DE HİZMETE AŞIĞIZ”

Savaş, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun hizmet üretmek yerine halkın gözünü boyamaya çalıştığını ifade ederek, “Mevcut belediye başkanı vaat ettiği projeleri yapmak yerine, erzak dağıtarak bu eksiğini örtmeye çalıştı. Fakat Aydın halkı artık AK Parti belediyeciliğinin nasıl çalıştığını gördü ve belediyenin daha farklı yönetilerek hizmet üretmesini bekliyor, bir değişim istiyor. Ben inanıyorum ki, 31 Mart akşamı Aydın’da bir destan yazılacak. Ben bir aydır Aydın’ın tüm ilçelerinde dolaşıp halkın sorunlarını dinliyorum. Görüyorum ki Aydın halkı artık bıkmış. Çünkü büyükşehir belediyesinin eli halkın cebinde. Alt yapısını, kanalizasyonu, arıtma tesisini yapmadığı halde Türkiye’nin en pahalı suyunu bizim halkımız kullanıyor. Büyük Menderes Nehri’ni kirleten bir belediye başkanı ve bu nedenle 1 buçuk milyon lira ceza yiyen bir belediye başkanı var. Bizim elimiz esnafın ve vatandaşın cebinde olmayacak, aksine halkın ve esnafın yükünü hafifletmek için çalışacağız. Belediye başkanı her yere kendi fotoğraflarını astığını sizde görüyorsunuz. Bu kişi kendine aşık, biz de hizmete aşığız. Bunu hep birlikte başaracağız. Çünkü Aydın bunu hak ediyor” ifadelerini kullandı.

Toplantının ardından AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş ile Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, partililer ile birlikte ilçe esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Savaş ve beraberindekiler, Cumhur İttifakı ortağı MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Levent Güler ile bir süre sohbet etti. Güler, Cumhur İttifakı’nın Köşk’te gücünü daha da artırmak için çalışacaklarını ifade etti.

2-316.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT