1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Savdes-sen Çanakkale’ye Çıkarma Yaptı
Savdes-sen Çanakkale’ye Çıkarma Yaptı

Savdes-sen Çanakkale’ye Çıkarma Yaptı

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN), Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında gezi düzenledi.Yurdun dört bir tarafından onlarca otobüs kaldıran SAVDES-SEN’liler,...

A+A-

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN), Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında gezi düzenledi.

Yurdun dört bir tarafından onlarca otobüs kaldıran SAVDES-SEN’liler, Çanakkale’de hem şehitlerimizi andı hem de Anneler Günü’nü kutladı. SAVDES-SEN Genel Başkanı Tuncay Cengiz, "Bizler SAVDES-SEN ailesi olarak bugün Çanakkale ruhu ile çok önemli bir ruhu yerine getirirken, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görevli devlet memurları açısından önemli diğer bir görevi de, yani haklarımız için kutlu yürüyüşümüzü Çanakkale ruhunu hissederek şehitler diyarı Çanakkale’den başlatıyoruz” diye konuştu.

Sendikalılar, daha sonra vatandaşlara Zafer Anıtı’nın önünde Çanakkale Savaşı esnasında Mehmetçiğin karavanası olan kırık buğday çorbası ikram etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT