1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Semazen Kursu İlgi Görüyor
Semazen Kursu İlgi Görüyor

Semazen Kursu İlgi Görüyor

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Semazen Kursu ilgi görüyor.Palandöken Gençlik Merkezi’nin düzenlediği Semazen Kursu ilgi görüyor. E...

A+A-

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Semazen Kursu ilgi görüyor.

Palandöken Gençlik Merkezi’nin düzenlediği Semazen Kursu ilgi görüyor. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri’nin sanat, kültür ve sosyal aktiviteleri tüm hızıyla devam ederken, manevi değerlerde ön planda tutuluyor. Palandöken Gençlik Merkezi Müdürlüğü Semazen Kursu düzenledi. Kurs bugünlerde eğitmen Erkan Emeç nezaretinde tüm hızıyla devam ederken, kursa katılım artıyor. 15 genç bugünlerde semazen öğrenirken, yakın bir gelecekte gösteri yapacak. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, göreve geldiklerinde sportif başarıların yanı sıra kültürel ve sosyal etkinliklerde de önemli çalışmalar yapacaklarını belirtiklerini ve bunda da başarılı olduklarını ifade ederek, “Biz daha önce yaptığımız açıklamalarda teknoloji çağında başarılı gençler yetiştirmenin yanı sıra, kültürel ve manevi değerlere saygı gösteren ve sahiplenen gençler yetiştireceğimizi de söylemiştik. İşlerinde ve eğitimde başarılı olan gençlerin yanı sıra Ahlaklı gençler yetiştireceğimizi vurgulamıştık. Bu doğrultu da yolumuza devam ediyoruz. Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak öncülüğünde Yaz Okulları kapsamında da geçtiğimiz yaz öğrencilere hem spor yaptırdık, hem de onların Kur’an öğrenmesini sağladık. Bu konuda bize Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığımız ve Diyanet İşleri Başkanlığımız da destek verdi. İlde de Milli Eğitim Müdürlüğümüz, ilçe müdürlerimizin ve Müftülerimizin destekleri ile büyük bir projeye imza attık” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT