1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. SERKA 42. Yönetim Kurulu Toplantısı Kars’ta Gerçekleştirildi
SERKA 42. Yönetim Kurulu Toplantısı Kars’ta Gerçekleştirildi

SERKA 42. Yönetim Kurulu Toplantısı Kars’ta Gerçekleştirildi

Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 42. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Musa Işın başkanlığında Kars’ta gerçekleştirildi.8 Mayıs 2015 tarihinde Yönetim Kurulu Başka...

A+A-

Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 42. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Musa Işın başkanlığında Kars’ta gerçekleştirildi.

8 Mayıs 2015 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Musa Işın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Iğdır Valisi Davut Haner, Kars Valisi Günay Özdemir, Kars ve Ardahan belediye başkanları, Ağrı, Ardahan, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası başkanları ile Kars ve Ağrı il genel meclisi başkanları katılım sağladı.

Toplantıda Yönetim Kurulu üyelerine Ajansımız tarafından hazırlanan 2014-2023 Bölge Planına, Ajans faaliyetlerine ve yapılan araştırmalara ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirildi. Bu doğrultuda bölge illeri için il stratejik eylem planlarının hazırlanmasına karar verildi. Ayrıca bu yıl içerisinde yürütülen projelerin mevcut durumu ve destek almaya hak kazanılan Avrupa Birliği projelerine ilişkin çıkılacak ihale süreçleri değerlendirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT