1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Sincik Çpal’den Anneler Günü Etkinliği
Sincik Çpal’den Anneler Günü Etkinliği

Sincik Çpal’den Anneler Günü Etkinliği

Adıyaman’ın Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğretmenleri tarafından Anneler Günü etkinliği düzenlendi.Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcıları Celalettin Çolakça, İmren Karaavcı, Mat...

A+A-

Adıyaman’ın Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğretmenleri tarafından Anneler Günü etkinliği düzenlendi.

Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcıları Celalettin Çolakça, İmren Karaavcı, Matematik Öğretmeni Meral Şahin ve Edebiyat Öğretmeni Bilge Çolakça tarafından Anneler evlerinde ziyaret edilerek çiçek takdim edildi. Çiçek takdimi sırasında duygusal anlar yaşandı.

Anneliğin kutsal bir vazife olduğunu ifade eden Okul Müdürü Osman Bozan, "Hayatlarını çocuklarına bahşeden, karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün yegâne temsilcileri olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü büyük bir sevinç ve heyecan içinde kutluyoruz. Aile ve toplum hayatının temel taşı olan annelerimiz, gelecek nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiştir. Kadına yönelik şiddetin arttığı bu günlerde, "Cennet anaların ayağı altındadır” diyen bir dinin mensubu olarak, hayatta yeri doldurulamayan ve yokluğunda en fazla ihtiyaç duyulan tek varlık olan annelerimize ve kadınlarımıza yönelik şiddetin sona ermesi en büyük arzumuzdur. Bizlerden hiçbir şeyi esirgemeyen fedakâr annelerimiz yılın sadece bir gününde değil, her gün hatırlamakta, hatıraları, öğütleriyle yaşamaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle kadına şiddetin olmadığı, sevgi ve hoşgörünün hakim olduğu bir dünyada, tüm annelerimizin gününü kutluyor, her günlerinin özel gün tadında geçmesini temenni ediyoruz" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT