1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Sivas Kitap Günlerine Katılacak Yazarları Halk Belirleyecek
Sivas Kitap Günlerine Katılacak Yazarları Halk Belirleyecek

Sivas Kitap Günlerine Katılacak Yazarları Halk Belirleyecek

Sivas Valiliği öncülüğünde İl Özel İdaresi koordinesinde gerçekleştirilen Sivas Kitap Günleri bu yılda Tarihi Kent Meydanı’nda yapılacak.4 Eylül Sivas Kongresi’nin 96. yıldönümü kutlamaları kapsamında...

A+A-

Sivas Valiliği öncülüğünde İl Özel İdaresi koordinesinde gerçekleştirilen Sivas Kitap Günleri bu yılda Tarihi Kent Meydanı’nda yapılacak.

4 Eylül Sivas Kongresi’nin 96. yıldönümü kutlamaları kapsamında 4’üncüsü düzenlenecek olan kitap günleri etkinliği 29 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Her yıl farklı konseptlerle çıtasını yükselten ve ziyaretçi sayısını artıran Sivas Kitap Günleri’nin hazırlık aşamasında faaliyetin şekillenmesine yönelik vatandaşların da düşüncelerine yer verilecek.

Bu yıl düzenlenecek etkinlik öncesi Sivas İl Özel İdaresi’nin internet sitesi adresinde oluşturulan formda çeşitli sorular sorulacak.

Vatandaşlar, sitedeki formu doldurarak bu yıl düzenlenecek kitap günlerine düşünceleri ile katkı sağlayacak hem de yazarlarla yakından tanışma fırsatı bulacak. Ayrıca formu dolduranlara başta kitap olmak üzere çeşitli hediyeler takdim edilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT