1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. SP Milletvekili Adayları Devreklilerden Destek İstedi
SP Milletvekili Adayları Devreklilerden Destek İstedi

SP Milletvekili Adayları Devreklilerden Destek İstedi

Saadet Partisi (SP) milletvekili adayları Devreklilerden destek istedi.Zonguldak SP milletvekili adayları Devrek’te kurum, kuruluş ve Pazar alanını gezerek vatandaşlardan destek istedi. İlçe Başkanı A...

A+A-

Saadet Partisi (SP) milletvekili adayları Devreklilerden destek istedi.

Zonguldak SP milletvekili adayları Devrek’te kurum, kuruluş ve Pazar alanını gezerek vatandaşlardan destek istedi. İlçe Başkanı Avukat Hasan Öztürk nezaretinde SP Milletvekili adayları Yusuf Çetin, Ahmet Çolak, Avukat Derya Özmekik, Mustafa Taşçı ve teşkilat üyeleri ile birlikte ilçedeki sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulunan ve daha sonrada ilçenin pazarı olması münasebetiyle Pazar alanını gezen partililer pazarcı ve pazara gelen vatandaşlardan 7 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde kendilerine destek olmaları talebinde bulundular.

Devrek’te faaliyetlerini sürdüren Ziraat Odası Başkanlığı, Muharip Gaziler Derneği, Muhtarlar Derneği, iş adamları ile Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Saadet Partililer, ”Zonguldak’ın selamete ermesi için Devreklilerden destek istiyoruz inşallah 7 Haziran ülke dolayısıyla da Zonguldak saadete erecektir” dediler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT