1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Su, Mudanya Esnafınını Dinledi
Su, Mudanya Esnafınını Dinledi

Su, Mudanya Esnafınını Dinledi

AK Parti Bursa Milletvekili ve milletvekili adayı İsmet Su, Mudanya ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.Vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen İsmet Su, çeşitli ev ziyaretleri de yaparak parti...

A+A-

AK Parti Bursa Milletvekili ve milletvekili adayı İsmet Su, Mudanya ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen İsmet Su, çeşitli ev ziyaretleri de yaparak parti politikaları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya’nın da hazır bulunduğu ilçe turunda, Mudanya’daki eğitim kurumlarını da ziyaretler eden Su, okul müdürlerini ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Su, Mudanya’nın Bursa’nın denizden giriş kapısı ve İstanbul ile Bursa arasında önemli bir köprü olduğunu vurguladı. Mudanya’nın farklı potansiyelleri bünyesinde bulunduran bir ilçe olduğuna dikkati çeken Su, “Halka hizmet için bu göreve talip olduk, halkımızı dinliyoruz ve gereken notlarımızı alıyoruz. İnşallah doğusundan batısına güzelliklerle dolu olan Bursa’yı meclis gündemine daha fazla sokacak ve her zaman olduğu gibi Bursa’ya yakışır hizmetlerin verilmesi için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT